Držák pro nápoje UNI

Držák nápojů – Cup holder je šikovný doplněk do většiny velkoprostorových typů aut, např. Mercedes-Benz Vito, class V, Marco Polo, VW Multivan a další. Cup Holder vyřeší problém, kam odložit telefon nebo třeba kávu během jízdy. Je vyroben z pružné polyuretanové pěny, pohledové strany jsou dokončeny tzv. flockováním („semišová“ povrchová úprava).

 

Použitý materiál má výtečné tepelně izolační vlastnosti. Nápoje umístěné v držáku udrží déle svoji původní teplotu. V držáku lze na dosah ukládat další předměty řidiče i spolujezdců, jako např. doklady, brýle nebo třeba klíče.

 

Držák nápojů do auta je možno u vozidel Mercedes Benz Vito, class V, apod. pevně umístit ve vozidle – „vmáčknout“ mezi přední sedadla vozu. U ostatních vozidel se pak držák nápojů pokládá na podlahu např. mezi přední sedadla (VW Multivan, Transportér, apod.). Pro instalaci držáku není potřeba žádná montáž ani úprava interiéru vozidla. Cupholder je přenositelný, lze jej vyjmout a přemístit do jiného vozidla.

 

Držák do auta je zcela bezpečný – nemá tvrdé plochy ani žádné ostré hrany a ve vozidle je zcela tichý a bez vibrací. Jeho univerzální design se perfektně hodí ke všem značkám automobilů.

 

Zobrazit v e-shopu


 

Držák pro nápoje snížený – provedení MarcoPolo

Držák nápojů – Cup holder v provedení Marco Polo je ze spodní šikmo snížený na úroveň předních sedaček – pro zachování možnosti jejich otáčení. Nákres s rozměry verze Marco Polo je v obrázkové galerii.

 

Upozornění:
U vozidel s přídavným vytápěním nesmí držák zakrývat výdech topení.

 

Zobrazit v e-shopu